Jdi na obsah Jdi na menu
 


19. díl - Zmatené stavy

30. 11. 2009

HIStory

 

A je to tu znova. Já to věděla. Málem bych se přidala ke dvojici na lehátkách, ale naštěstí mě Paula zachytila.

„No, no, no, prober se. Už tak tu máme až až nemocných. Ty musíš být fit!“ Rychle jsem se vzpamatovala a zůstala jsem viset svým pohledem na Michaelovi. Poté jsem svůj zrak přemístila k doktorovi s otázkou v očích „bude Michael v pořádku?“ Nemohla jsem to vyslovit. Sžíral mě pocit úzkosti. Oči se mi zaplavovaly slzami. Paula mě stále držela, ale už mě skoro neudržela a tak popadla vozíček, který byl blízko ní a posadila mě na něj. Kdy už to skončí, kdy? Náhle jsem si vzpomněla, co se před pár týdny stalo v mém pokoji – Obraz Panny Marie se rozbil – Musím u něj zůstat, musím se o něj postarat! Tohle mi dodalo sílu. Postavila jsem se na nohy a s odhodláním jsem pronesla:

„Bude v pořádku. Já se o něj postarám!“

Nikdo nechápal, jak se mohlo takhle rychle u mě změnit. Ještě před chvílí jsem byla bledá jako stěna, skoro to vypadalo, že omdlím a budou mě muset hospitalizovat, a já najednou vyskočím a tvářím se jako by se nic neudálo. Sama jsem tomu nerozuměla. Ale důležitější než tohle byl pro mě Michaelův zdravotní stav a zároveň vlastně i Raulův. Každou volnou chvilku jsem se modlila, aby se oba uzdravili.

„Myslím, že dnes už asi ani jeden z nich neprocitne, jděte domů, my vám dáme vědět, až se probudí!“

Doktoři odvezli pacienty do pokojů a já jsem zůstala stát uprostřed chodby, kroutila jsem hlavou a pak jsem křičela: „Néé, já tu musím být. Michaeli potřebuju tě!“

Paula ke mně přistoupila a sáhla mi na čelo. „Sue, úplně hoříš! Musíš, co nejdříve do postele. Do SVÉ postele.“ Zdůraznila „Zavolám Felixovi, aby pro nás přijel.

 

By kometka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nééé

(Alfíí, 10. 3. 2010 14:09)

to mi nedělej to mi nedělej!!! teď se k nim jetě přidá Sue!!! :-O

...

(TamarPag, 3. 12. 2009 8:38)

"Do SVE postele":D chudák Michael,doufám že se brzo uzdraví :-*

.....

(Laneey, 1. 12. 2009 22:57)

oni mu furt ubližujooooou :-( :-(

........

(VasinovaA, 1. 12. 2009 16:24)

chudáček náš!

............

(love.U2, 30. 11. 2009 22:45)

sakra ja v tom mam nak zmatek:D

Chudák

(Alca.Fe, 30. 11. 2009 21:51)

Teda, nejdřív ho unesou, sfetnou, donutí k operaci, pak je z toho mimo, zpamatuje se a je mimo znova! :D Chudák můj malej...

chjo

(Zuuzcaa, 30. 11. 2009 20:04)

chuděrka muj, on už je zas mimo?? :-O ..