Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. díl - blondýna

26. 10. 2009

HIStory

 

„Až se to někdo dozví, tak mi seberou diplom, a to ještě v tom lepším případě. Tohle podstoupit prostě nemůžu!“ odporoval Michael, ale zároveň nebyl připraven zemřít. Usilovně přemýšlel o alternativě, avšak ho nic nenapadlo.

„Kdybych alespoň měl čistou látku, desinfekci, jehlu, nit a skalpel.“ Zanadával.

„Ježíš takové kecy mě nezajímaj. Víš co? Porozhlédni se tady po skladu, třeba něco najdeš, ale já jdu spát! Tak nazdar.“ uvelebil se za hromadou krabic děsnej trhač.

Zanedlouho usnul. Celým skladem se neslo jeho chrápání.

„Hledej, hledej si, nejsem žádný otrok, abych se díval, kde co je a přehraboval se v tom harampádí, já svého kamaráda nepotřebuju zachraňovat…“ samozřejmě nic vhodného nenašel, přestože hledal důkladně. Byl tak znavený, že se svalil do krabic a vzápětí usnul. Všichni spali tvrdě kromě Raula.

Probudilo je až silné bouchání na dveře. Do skladu vkročila kudrnatá blondýna s botami na podpatku.

„Ahoj lásko, jdeš právě včas, něco bychom potřebovali od toho tvého špiona.“ Přepadl ji na půl ještě rozespalej děsnej trhač.

„Nech si toho, moc dobře víš, že miluju jen Tebe a to co právě podstupuju, také dělám z lásky k Tobě. Koukám, že už doktor dorazil, co je Raulovi?“

„Prej má nějakou akutku, potřebuje co nejdříve operaci, ale do nemocnice si to FAKT troufnout nemůžem. Právě to po Tobě chceme, aby si donesla tady páánu doktorovi nějaké věci, co ti nadiktuje.“ vysvětloval její miláček.

A tak se dali do sepisování nejnutnějších pomůcek. Některé mohla vzít z domova, ale některé opravdu sama sehnat nemohla.

„Dobře, pokusím se to obstarat, jen Tě musím, Ivo, upozornit, že starouš už možná něco tuší, že nechodím s kámoškama do baru, takže si dávej majzla. To zrovna včera jsme se kvůli tomu hádali, řekla jsem mu k tomu svý a on zmlknul, ale bylo vidět, že ho to moc neuspokojilo. Za trest jsem s ním musela připravovat večeři pro jeho neteř, která za ním přijela. Proto jsem včera nepřišla.“ varovala ho blondýna. Chystala se odejít a Raul ještě na ní zavolal: „Paulo, prosím, rychle já už tu bolest opravdu nevydržím!“

 

By kometka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Alfíí, 8. 3. 2010 15:00)

Ha!!!! já si to myslela že to bude ona!!!! mrcha jedna :-D

...........

(Alca.Fe, 18. 11. 2009 14:28)

No já nemám slov, to je fakt děvka a svině dohromady!

...

(TamarPag, 28. 10. 2009 23:33)

aa takze takhle ona :D

.....

(laneey, 27. 10. 2009 17:03)

no tedy... :-O ..bych ji nakopala :/

cozeeeeeeee

(love.U2, 26. 10. 2009 22:24)

krava to schyta

...............

(VasinovaA, 26. 10. 2009 17:42)

podvodnice sem zvědavá na další díl

já to věděla!!

(Zuuzcaa, 26. 10. 2009 17:23)

jsem si to myslela, že v tom jede s nima..