Jdi na obsah Jdi na menu
 


6. díl - Nevím, kde jsem

18. 8. 2009

Heaven Can Wait

Ačkoli byla tma, to místo se nedalo s ničím zaměnit. Řekla jsem si, že dnes nahoru nepolezu, protože by to bylo příliš nebezpečné.

Proto jsem zakempovala přímo pod stromem. Ani jsem neměla sílu postavit stan a tak jsme si s Maginkou vlezli jen do spacích pytlů.

Dlouho jsem nemohla usnout, myslela jsem pořád na to, co se dnes událo a přemýšlela jsem, co se asi tak bude dít dál. Nakonec jsem přeci jen usnula.

 

Probudil mě až tichý, ale přesto pro mě slyšitelný vřískot Maggie. Absolutně jsem netušila, co se děje. Magg poskakovala a pak předváděla psa a strážníky. Pochopila jsem, že sem má někdo namířeno. Neváhala jsem, naházela spacáky do batohu a začala jsem lézt nahoru na strom. Nic inteligentnějšího mě totiž nenapadlo. Ukryla jsem se za větve s listím a doufala, že mě nenajdou. Rozhlížela jsem se kolem sebe a v tom jsem zahlédla něco velmi známého.

 

V dálce na jednom z mnoha stromů visel můj milovaný polštářek, který jsem používala jako podsedák na moji větev na mém vyhlédnutém stromě. Bylo jasné, že kdybych měla s sebou dalekohled viděla bych úplně zřetelně, co je na jeho povlečení. Jak jsem tak usilovně namáhala svou mysl, ani jsem si nevšimla, že nevítaní hosti už dorazili.

 

Zrovna když se dívali do koruny stromu, jsem udělala udivený skřek a tak mě zpozorovali. Začali na mě křičet: „Hej vy tam, co tady děláte? Okamžitě...“ a to už jsem nevnímala. Zatemnilo se mi před očima, stiskla jsem ruku Magg a měla jsem pocit, že letím někam do kosmu. Když jsem se probrala, byla jsem úplně někde jinde, všude bylo hrozně moc světla...

 

Kde jsem se to pro Boha ocitla?

 

(A to je otázka pro vás, milí čtenáři, dříve než začnete číst další díly napište svou odpověď do komentáře a uvidíte zda jste se ztrefili.)

 

By

kometka


Get a playlist! Standalone player Get Ringtones
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

No..

(Handa.Pet, 10. 4. 2010 18:50)

Tak vždycky mě napadlo Nebe a když jsi zdůraznila velkým písmenem Boha, tak to je jasné hned :D:D:D

:-O

(Alfíí, 23. 2. 2010 22:48)

tak to opravdu netuším... :-O že by někde u Míši?? :-D to bych si přála :-D aby tak bylo... :-D

jsem zvedavaa

(TamarPag, 25. 8. 2009 23:54)

jj me napadlo taky nebe tak jdu cist dal:D

možná..

(Melody, 18. 8. 2009 22:28)

mozna jak se jí zatemnilo, tak to bylo pred omdlenim, spadla ze stromu, to videli straznici,takze mohli zavolat zachranku nebo tak a pak se probrala v nemocnici, nééé to je jenom myslenka, ja nevim jak to bude pokračovat, sem zvedava.. jinak se mi ten pribeh moc libi! jen tak dal.. :))

Kde?

(Andelska.Jessie, 18. 8. 2009 21:06)

Co já vím? Nemám tucha.. napadlo mě nebe, či nějakou vysokou skálu na které zpříma svítí slunce.. ale jak to bude.. to mě zajímá! :)

Že by...v...

(HanisShka, 18. 8. 2009 21:00)

Tak to opravdu nemám páru. Jediné, co mě napadá je Nebe. To je asi opravduto jediné..