Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. díl - Strom inspirace

18. 8. 2009

Heaven Can Wait

Na okamžik se vrátíme k pravidlům ohledně chování zvířat, které u nás platí a které v mém příběhu budou velmi důležité. V první řadě platí, že pokud si nezískáš povolení, můžeš mít v každé domácnosti tolik zvířat kolik je tam lidí. Každé zvíře musí mít někde jeho jméno – např. vytetované, nebo čipové. Moje Maginka nosila na krku přívěšek s jejím iniciálem a v něm schovaný papírek s mou adresou, kdyby se náhodou ztratila. Tyto zákony platí jen na určité oblasti, kde je mnoho zvířat. Pokud byste je porušili byly by z toho velké problémy.

 

 

Zpátky do děje:

Za ten moment, kdy jsem se zase postavila na nohy, mohla právě ona. V jednu dobu totiž někam zmizela a přinesla mi nějaký dopis. Navrchu bylo mé jméno. Žasla jsem. Jak je to možné? Kdo to může být?

 

Obálka byla velmi naditá. Vůbec jsem netušila co v ní může být? Pomalu jsem otvírala dopis. Nemohla jsem tomu uvěřit co jsem našla uvnitř.

 

Kompas, plánek, na kterém bylo zakroužkované nějaké místo. Můj orientační smysl byl průměrný, proto jsem jen usoudila, že to bude někde tady poblíž.

 

K tomu tam byl lístek se vzkazem :

„Dobrý den, doufám, že se tento dopis dostal do správných rukou. Je přiložen kompas a plánek s místem, kde najdete jedno z mých tajemství. MJ.“

 

MJ to jako Michael Jackson? To je teda pěkná hloupost, ale kdo to tedy je? Sakra jaké tajemství, co to je tady za čáry máry? A co s tím mám co dělat já? Nechápala jsem. Ale moje zvědavost byla tak velká, že jsem se vydala hledat to místo označené na papíře.

 

Rozhodla jsem se že tam půjdu ještě dnes. Batoh jsem měla sebou a tak jsem vyrazila. Naštěstí tam bylo vyznačeno kudy se tam dostanu od Neverlandu. Už se stmívalo a já jsem se začínala bát, ale pokračovala jsem dál. Cesta vedla kousek lesem a pak po louce a pořád to vypadalo, že obcházím pozemek ranche. Až sem něco zahlédla.

 

No to snad ne! Tohle znám. To jsem viděla na internetu v jedno dokumentu. Tak teď tomu už vážně nerozumím o co tady jde? Předem mnou se rozprostírala ta samá krajina, jako ukazoval Michael Jackson v dokumentu pana Bashira. Tudíž zde byl i velmi vzácný strom. Všichni určitě víte co mám na mysli. Ten ohromný vysoký rozvětvěný strom na kterém skládal většinu svých písní od té doby co se sem přistěhoval. Strom inspirace.

 

By

kometka


Get a playlist! Standalone player Get Ringtones
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:))

(Handa.Pet, 10. 4. 2010 18:47)

Pááni...
taky bych chtěla být u tohodle stromu, Stromu Inspirace.. :)) To by byl krásný pocit...vědět, že tam seděl Michael a odtamtad sledoval hvězdy a teď tam najednou sedíš ty...to by bylo krásnýý :)

jůů

(Alfíí, 23. 2. 2010 22:44)

jéééé a setkají se teď??? že jo??? :-)

dobry

(saba , 14. 12. 2009 17:27)

fakt dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Skvělé!

(HanisShka, 18. 8. 2009 20:56)

Tak to je opravdu skvělé!;-)