Jdi na obsah Jdi na menu
 


4. díl - Tajemný vzkaz

17. 8. 2009

Heaven Can Wait

Sbalila jsem si věci, zašla do banky vybrat peníze, kdyby byly potřeba, oprášila své kolo a vyrazila. Doma jsem řekla, že nevím jak dlouho budu pryč, ale že se jim ozvu.

 

Zanedlouho jsem dorazila k „mému“ stromu, schovala jsem kolo a šla na průzkum k Neverlandu. Když jsem spatřila brány „jiného světa“ nemohla jsem uvěřit vlastním očím. Pane Bože, ona to je vážně pravda. Všude nápisy „Odpočívej v pokoji“ „Máme Tě rádi“ „Budeš stále v naších srdcí“ a plno jiných vzkazů. Brána byla obsypána dárky, květinami, plyšáky...Ten pohled bych nikomu nepřála. Padla jsem okamžitě na kolena a začala se klanět k Bohu, modlit se za Michaelovu duši. Ani jsem si neuvědomila, že křičím. Někteří si klekli vedle mě a začali jsem se společně modlit. Byl to krásný pocit, když s Tebou ti lidé soucítili. Na tom místě, kde jsem se zhroutila, jsem zůstala až do večera. Mé myšlenky směřovaly jen k jedné osobě. Má opička věděla, že mě nijak neutěší a tak trpělivě čekala až se sama z toho vzpamatuji. Za ten moment, kdy jsem se zase postavila na nohy, mohla právě ona. V jednu dobu totiž někam zmizela a přinesla mi nějaký dopis. Navrchu bylo mé jméno. Žasla jsem. Jak je to možné? Kdo to může být?

 

By

kometka


Get a playlist! Standalone player Get Ringtones
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Chjooo...

(Handa.Pet, 10. 4. 2010 18:42)

Už jsem sem jednou komentář psala a ono mě to pak nechtělo znovu připojit a tak se to neodeslalo.. :(
Mimochodem...no kdo může asi být ten známý neznámý? :D:D

:-(

(Alfíí, 23. 2. 2010 22:40)

úplně živě jsem si to představila, krásně popsané...smutné :-(

to mu se říká

(Kometka, 17. 8. 2009 22:41)

Profesionální vcítění :D mohlo to být delší, ale zrovna v tomhle bodě jsem si řekla, že to bude nejlepší ukončit. Těš se na pokračování, snad zítra dodám :)

tak to je moc

(K.i.l.l.e.r.Girl, 17. 8. 2009 22:32)

že to každý vždyvky odsekne v tom nejnapínavějším xD