Jdi na obsah Jdi na menu
 


38. díl - Jiné už to nebude

4. 10. 2009

 

 

Heaven can wait

"Mami? Co tady děláš?" vytřeštila jsem oči, které jsem mi vzápětí zaplavily slzami. "Co se stalo?"

"Já ani nevím pamatuji si jen, že jsme jeli domů z nákupu a pak pořádná rána. Ale co tady dělá Michael Jackson? Vy se znáte? Kde vůbec jsem? Nemáte být po smrti?" rozpovídala se a zavalila nás tolika otázkami, že ani dva dny by na to nestačili.

"Paní Lascautová, víte co, běžte si s dcerkou sednou do zahrady a vše si vysvětlete, já snad mezitím zjistím co se doopravdy stalo." odmčel se a pomalu se chystal odejít, když v tom si mamka všimla prstýnku na jeho ruce a zároveň prověřila i mou ruku.

"Cooo, co to má znamenat? Vy spolu jako? Dcerko to není dobré, vždyť je to slavná osobnost, ty patříš do jiné vrstvy, nehodíš se k němu. Mám ho sice ráda, ale jen jako zpěváka a mám k němu nějaký respekt a né aby byl můj zeť!" neunesla to přes srdce.

"Mami, ale my se máme rádi a nikdy se nerozdělíme, miluju ho jako nikoho jiného, v tom nám zabránit nemůžeš!" a přitulila jsem se k Michaelovi.

"Myslím, že vás raději nechám o samotě a půjdu na průzkum. Potom se k tomu budu chtít také vyjádřit, ale až se trochu uklidní situace..." úprkem odešel pryč.

Já jsem mamku dovedla do zahrady a tam jsme vedly velmi vážný rozhovor o mém manželovi, vůbec s tím nesouhlasila a tak jsem se rozhodla, že za tu dobu než příjde Michael jí trochu odměkčím a zbytek už zařídí můj miláček, snad se mu to povede. Vylíčila jsem ji jak se o mě pěkně staral a co jsme spolu všechno zažili.

Nakonec teda řekla: "Dobře, nejsem sice moc nadšená, ale podle toho jak si mi ho popsala a co jste všechno dělali, tak to vypadá, že tě má opravdu rád. A protože i já tebe mám ráda, tak budu respektovat tvé rozhodnutí, ale určitě chci mluvit ještě s ním."

"Uvidíš, že změníš názor, on je fakt kouzelný, nádherný.." rozvášnila jsem se a mamka se tvářila divně "dobře, už raději budu ticho...dáš si čaj?"

"Ano dám."

Šla jsem do kuchyně za Lisou, to byla jedna z kuchařek, která nás obsluhovala, a řekla jsem jí, že chci konvici čaje a nějaké čajové pečivo k tomu. Chvíli jsme si spolu povídali o svatební cestě, byla velmi zvědavá, tak jsem jí to shrnula, co jsme všechno viděli.

Když jsem se vracela zpátky, zahlédla jsem Michaela, jak hovoří s mou matkou. Byla očividně rozrušená. Chvíli jsme je pozorovala a pak se vydala k nim.

"O čem mluvíte, nejste vůbec ve své kůži, tváříte se velmi pobouřeně a nesoustředěně, oba dva. Jste schopní mi to jeden z vás povědět?"

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nE!

(Handa.Pet, 10. 4. 2010 22:09)

Ono se určitě stalo něco i s jejím bratrem a otcem..a možná i s ní..ne, proboha co se stalo? Neměl se tam náhodou zastavit čas?????

...

(Alfíí, 24. 2. 2010 17:54)

jejda :-( copak se tam mezi nim děje? :-(

........................

(Zdenča, 5. 10. 2009 19:19)

no jéé, to je fantazie :D už sem napnutá o čem mluví a jak to dopadne, tak honem další!! :)

.......

(Laneey, 4. 10. 2009 21:47)

teeda ta její matka mě štve...co by se jí jako na Mikovi nemělo líbit ...já jí dam že nepatří do stejné vrstvy...X/ ...XD.. o čem teda mluví?? heleee nenapínej ..chci další dílek :)

.....

(Zuuzcaa, 4. 10. 2009 21:39)

to jsem zvědavá, očem mluví..asi to neni dobrýho, co??