Jdi na obsah Jdi na menu
 


15.díl - Nečekaná událost

27. 8. 2009

Heaven Can Wait

Uviděla jsem siluetu Michaela mířící k východu ze sauny. Vzal za kliku a v tu chvíli se mu asi zamotala hlavu a spadl na zem. Bez váhání jsem se k němu rozeběhla a tahal ho ven na studené kachličky v koupelně.

„Ne, Mike, to mi nemůžeš udělat!“ řekla jsem se slzami v očích.

Začala jsem ho propleskávat a když se neprobudil, přestoupila jsem na dýchání z úst do úst. Náhle mě začaly vlhnout rty, a já jsem se vzpamatovala a zjistila jsem, že mě líbá!.

„Ale prosím Tě hlupáčku, to nevíš, že už jsem jednou mrtvý?“ prohodil s pobaveným tónem.

Já jsem se tak naštvala, že jsem mu jednu vrazila a utekla jsem pryč. Ou jéé, já nemám na sobě župan. Rychle jsem vyběhla schody do ložnice Mikea, otevřela do kořán skříň a vzala jsem si jeho bílou košili a jeany. Našla jsem dokonce jeho pásek. Oblíkla se a vyrazila ven, ani jsem nevěděla kam mám namířeno, ale chtěla jsem se mu už nějak pomstít, ať má taky chvíli strach! Stála jsem před branami a zrovna jsem tam zahlédla nějakého muže. Byl vysoké postavy, svaly měl a obličej přísný. Chtěla jsem kolem něho proběhnout, ale on mi zastoupil cestu.

„Kampak, slečinko, máte nějak na spěch, nemyslíte?“ díval se na mě podezíravě. To je asi tím prádlem, co jsem měla na sobě.

„Co je Vám do toho? A nechte mě projít!“

„Á mladá dáma je drzá jo? To si tedy líbit nenechám! Teď půjdete hezky se mnou.“ Čapl mě za ruku a  táhl mě kamsi pryč.

 

By

kometka
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jejda..

(Handa.Pet, 10. 4. 2010 19:57)

No to je ale pacholek, toto :D:D:D ale nechápu proč od něj utekla :(:( Já bych se vůbec bála vyjít ven z jeho královstí :D:D schovat se mu někam uvnitř by bylo efektivnější..ale to by zase nebylo to, co následuje... :(:(

kam?

(Alfíí, 24. 2. 2010 8:23)

a kam jí vede???? :-O jinak Michael je pěkný kvítko, takhle jí zlobit :-D