Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rytmus života č.12 22.3.2010

28. 3. 2010

  • TAJNÉ SPIKNUTÍ

  • PLÁN VRAŽDY

  • ŠPINAVÉ MILONY

 

Zpěvák mohl žít dál, kdyby nedlužil mnoho peněz. Část věřitelů se proti němu spikla a rozhodla se dostat „své“ zpátky i za cenu jeho smrti.

 

Michael Jackson – Čtyři miliardy pro vrahy

Předčasná smrt Michaela Jacksona (†50) nedává spát jeho fanouškům ani rodině. Zpěvákův otec Joe Jackson (80) tvrdí, že lékař Dr. Murray (57), který Michaelovi 25. června podal smrtící dávku anestetika Propofol, je jen nástrojem zákeřného spiknutí jeho věřitelů. To si myslí i zpěvákova sestra La Toya (53), podle níž Murray nejednal sám a byl součástí dlouhodobého plánu na Michaelovu fyzickou likvidaci. A protože La Toya tuší řadu souvislostí, bojí se teď o život. Na klidu ji nepřidává, že Murray byl zatím vyšetřován jen kvůli zabití z nedbalosti, je stále na svobodě, a může tedy ovlivňovat vyšetřování. Pitevní protokol přitom hovoří o násilné smrti.

 

Pro věřitele měl větší cenu mrtvý než živý

 

Jacksonovi žádají, aby Dr. Murray byl souzen jako vrah a uvedl své spoluviníky. Tragédií zpěváka bylo, že své pohádkové jmění promrhal nesmyslnými investicemi a nakonec neměl ani svoji obhajobu, když byl obviněn z pedofilie. Nadělal dluhy, které nesplácel, a to mu zlomilo vaz. Když věřitelé zjistili, že jim za živa už nic nevydělá, zaplatili osobnímu lékaři, aby zpěváka závislého na lécích předávkoval. A vyplatilo se. Po smrti Jackson vydělává jako nikdy. Vydavatelská firma Sony Music uvedla, že od června jeho alba vynesla 4 miliardy korun, což bohatě uspokojilo věřitele, ale i jeho dědice.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

.................

(Alca.Fe, 28. 3. 2010 15:40)

Já nevím, co si o tom mám myslet. Sice mi to trochu vrtá v hlavě, že by to takhle i mohlo být ale...pravdu se stejně nikdy nedovíme