Jdi na obsah Jdi na menu
 


Článek z Popcornu

1. 10. 2009

Život Michaela Jacksona byl jako pohádky. Ale na konci na něj bohužel nečekal žádný happy end.

 

Michael Jackson

 

Byl jednou jeden malý kluk, který žil ve městě Gary. Jeho rodiče byli velice chudí a často ani neměli, čím by nakrmili všechny svoje děti. Ale jednoho dne si otec všiml, že malý Michael umí dobře zpívat a tancovat. „Když budeš hodně cvičit, mohl bys to jednou dotáhnout opravdu daleko“, řekl mu táta. Michael tedy cvičil a cvičil. Když už byl unavený a neměl žádnou chuť pokračovat, jeho otec ho tvrdě zbil a Michael musel cvičit dál. Brzy se otec s celou rodinou stěhoval dál po zemi a všude, kudy prošel, nechal svoje děti tančit a zpívat před publikem. Lidé byli naprosto okouzleni a to především malým Michaelem, který byl brzy všude známý a lidé se k němu chovali jako k malému princi. Teď už se jeho rodině dařilo lépe, vydělávali spoustu peněz, ale zlý otec se ke svým synům i nadále choval velmi brutálně.

Tak to šlo rok za rokem, dokud se z Michaela nestal mladý muž. Teď se chtěl stát ještě slavnějším a bohatším – ale bez svého otce. Proto se trhnul od svoji rodiny a začal rozjíždět svou kariéru na vlastní pěst. A stal se zázrak: Michael okouzlil svým zpěvem a také tancem celý svět! Nesmírně zbohatnul, žil v přepychových palácích, lidé mu vzdávali úctu jako králi a začali mu říkat „King Of Pop“.

Teď Michael získal všechno, o čem kdy snil: bohatství, slávu, úspěch. Ale šťastný díky tomu nebyl! Byl smutný, zranitelný, stále víc se stahoval do sebe. Protože se mu nelíbilo to, jak vypadá, změnil svůj obličej, svoje vlasy, svoji kůži. Ale ani to ho neudělalo šťastným! Našel si ženu, chtěl založit opravdovou rodinu, ale i to se nezdařilo. A pozvolna ho začala opouštět i láska k lidem. Možná proto, že ho všichni neustále pronásledovali, šířili o něm zlé pomluvy a dokonce ho chtěli zavřít do vězení! Ze zářícího krále se stal smutný klaun, kterému se spousta lidí vysmívala, utahovala si z něj a nenechala na něm ani niť suchou.

Michael byl ještě nešťastnější, měl zlomené srdce a trápil se víc, než kdy dřív – a z toho onemocněl. Vyzkoušel všechny možné prostředky, aby mu bylo zase líp. Ale nic z toho mu doopravdy nepomohlo. Chudák Michael! A tak, jak v poslední době žil, tak také zemřel – osamělý a opuštěný!

 Co na to říkáte?? Napište své dojmy do komentářů

By kometka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

IMITATORKA MICHAELA JACKSONA

(stenly michael, 8. 1. 2012 15:35)

nevím co mam, o tom říct a napsat.už toho bylo dost.pravě takove bulvary michaelovi stěžovali jeho život.byl s nich vždy hodně neštasny a smutny.toto by se nemělo vubec zveřejnovat.stenly michael.michael nezemřel žije v našich srdcích.

nelzete prosim

(senynka, 4. 10. 2009 22:19)

Uz dost tech lzi...Michael si nemnenil kuzi!mel nemoc zvanou vitiligo-a pokud jako reporter toto jeste nevite,tak jste sakra par let pozadu.pokud nemate presne informace,tak o nem radsi ani nepiste ..jsou to lzi!i Vam by se nelibilo,kdybych si ted neco o Vasi osobe neco vymyslela a tvrdila to,i kdyz Vas neznam..a Michael nebyl opusteny,to v zadnem pripade,ale pouze osamnely...

:-(

(Zuuzcaa, 1. 10. 2009 18:14)

je to hrozně smutný :-(

Pravda a hnusná lež dohromady

(Handa.Pet, 1. 10. 2009 18:08)

Tak jako...mají pravdu......myslím jako, jak mu bylo a tak....ale nezměnil si nic jako ve své image...tohle prostě byl podle mě další bulbární výsměch....tohle je ve formě pohádky a to o tom autorovi vypovídá hned..je to prostě hnusný, i když pár věcí pravdivých...nelíbí se mi to:-(